در حال بارگزاری ...

اعلان خوشامد گویی به کاربران جدید در لاراول

توسط الهه قنبری
آخرین به روز رسانی چهارشنبه 05 آذر 1399

در این مقاله آموزشی کوتاه از لیداوب، شما با نحوه ارسال اعلان خوشامد گویی به کاربران جدید در فریم ورک لاراول با استفاده از پکیج Laravel Welcome Notification آشنا می‌شوید. با ما همراه باشید.

Laravel Welcome Notification پکیج جدیدی است که توسط Freek Van der Herten برای فریم ورک لاراول طراحی شده است تا از طریق آن بتوانیم یک اعلان خوشامد گویی برای کاربران جدید لاراول ارسال کنیم. این اعلان بایستی شامل یک لینک امن باشد تا کاربر جدید بتواند رمز عبور اولیه خود را از طریق این لینک تنظیم کند.

اعلان خوشامد گویی به کاربران جدید در لاراول

این پکیج یک ستون Welcome_valid_until را به جدول users در پایگاه داده لاراول اضافه می‌کند که از این پکیج برای تولید یک مسیر موقت امضا شده استفاده می‌کند. با استفاده از تکه کد زیر، می‌توانید روند ارسال ایمیل خوشامد گویی به کاربر جدید را شروع کرده و تاریخ انقضا اعتبار آن را نیز مشخص کنید:

$expiresAt = now()->addDay();

$user->sendWelcomeNotification($expiresAt);

این پکیج گزینه‌های زیادی برای سفارشی سازی اعلان خوشامد گویی به کاربران جدید در لاراول دارد، مانند سفارشی سازی پیام یا تعویض کلاس نوتیفیکیشن به صورت کاملاً متفاوت. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این گزینه‌ها باید به فایل readme مربوط به این پکیج مراجعه کنید.

آشنایی با پکیج‌های بیشتر در لاراول:

شما می‌توانید اطلاعات بیشتر در مورد این پکیج، دستورالعمل‌های نصب و کد منبع آن را در GitHub مشاهده کنید. با سایر مقالات ما در کتابخانه آنلاین لیداوب همراه باشید و نظرات و سوالات خودتان را در بخش دیدگاه‌های سایت با ما به اشتراک بگذارید.

 

دیدگاه ها

دیدگاه ها : 0


متاسفانه فقط اعضای سایت قادر به ثبت دیدگاه هستند

رایگان

اشتراک گذاری در
سورس خرید و فروش ارزهای دیجیتال
ثبت امتیاز
5 (2 رای)

   لطفا صبر کنید ...