در حال بارگزاری ...

فرآگیری فریم ورک LARAVEL

لاراول محبوبترین فریم ورک متن باز و رایگان php است. این فریم ورک کاملا شی گرا و دارای چارچوبی زیبا و منظم است به طوری که کدنویسی و توسعه برنامه های تحت وب با این فریم ورک نه تنها خسته کننده نیست بلکه کاملا لذت بخش است.

با این فریم ورک می‌توانید امکانات فوق‌العاده‌ای ایجاد کنید و یک وب‌سایت بسیار حرفه‌ای طراحی کنید. اگر با واژه فریم ورک و مفهوم آن آشنایی ندارید مقاله فریم ورک چیست را حتما مطالعه کنید. 

از همین حالا شروع کنید

آخرین ارسال ها

معرفی فریم ورک لاراول

29 تیر 1396

لاراول یکی از فریم ورک های زبان برنامه نویسی php است که بر اساس معماری mvc توسعه یافته است. این فریم ورک با خارج کردن زبان PHP از یکنواختی، توانسته محبوبیت زیادی بین برنامه نویسان PHP پیدا کند. در این مقاله از لیداوب شما را با لاراول آشنا می‌کنیم.

رایگان

ویژگی جدید Laravel 5.5 | Laravel Horizon

09 شهریور 1396

پکیج Laravel Horizon برای اجرا و مدیریت صف‌ها طراحی شده که به وسیله آن می‌توان به راحتی تنظیمات را به هر Queue اعمال کرد.

رایگان

ویژگی های جدید لاراول 5.5

30 مرداد 1396

آخرین نسخه از محبوب‌ترین فریم ورک PHP لاراول 5.5 نام دارد که ویژگی‌های فوق‌العاده‌ای به آن اضافه شده است.

رایگان

چگونه با متغیر ورودی خالی در لاراول برخورد کنیم؟

12 شهریور 1396

اگر شما از یک متغیر نامشخص استفاده کنید یا پارامتری را ایجاد نکنید و بخواهید از آن استفاده کنید با خطاهایی مواجه می‌شوید، یک ترفند کوچک وجود دارد که می‌توانید هنگام ذخیره کردن پارامترهایتان از آن استفاده کنید که دیگر دچار چنین خطاهایی نشوید.

رایگان

معرفی Gate های احراز هویت لاراول

02 شهریور 1396

Gateهای (به فارسی: دروازه) لاراول (Laravel) یکی از کاربردی‌ترین و در عین‌حال مهم‌ترین بخش‌های این فریم‌ورک هستند و در این مطلب از لیداوب به صورت مختصر، آن‌ها را معرفی خواهیم کرد.

رایگان

چگونه در لاراول یک پروژه ایجاد کنیم؟

17 مهر 1396

در این مقاله با استفاده ازمعماری سه لایه یک پروژه لاراول ایجاد می کنیم و کارهایی ازقبیل ایجاد گروه های کاربری،مدیریت کاربران،ایجاد پست ها توسط کاربران،مدیریت پست های کاربران و همچنین انتشار انها را در این پروژه انجام میدهیم.

رایگان

معرفی Laravel OPcache Package

07 شهریور 1396

لاراول از نسخه 5.5 به بعد، پکیج OPcache را ارائه می‌دهد که عملکرد این زبان را بهبود بخشیده است. در این مقاله از لیداوب به صورت مختصر استفاده از آن را در سندهای PHP توضیح می‌دهیم.

رایگان

فریم ورک لاراول چیست و چرا جزو محبوب ترین های PHP است؟

09 شهریور 1396

امروزه لاراول یکی از محبوبترین framework های برنامه نویسی است. در این مقاله با بیان مثال ها و ویژگی هایی در مورد لاراول سعی در شناخت این چارچوب برنامه نویسی خواهیم داشت

رایگان

تغییر نام مسیر و پارامترهای پیش فرض در Resourceful controllers

22 شهریور 1396

تا به حال برای تغییر حالت پیش فرض در نام مسیر و پارامترهای کنترل کننده منابع لاراول به مشکل برخورده‌اید؟ چاره شما اینجا است.

رایگان

Frontend presets در لاراول 5.5

26 شهریور 1396

در این مقاله قصد داریم تا درباره گزینه‌های جدیدی که به قابلیت Frontend در لاراول اضافه شده است با شما صحبت کنیم.با لیداوب همراه باشید.

رایگان

لاراول 5.5 با پشتیبانی طولانی مدت منتشر شد

31 شهریور 1396

لاراول 5.5 با پشتیبانی طولانی منتشر شد و این خبر مهم را تیلور اتول سازنده لاراول در توییتر به اشتراک گذاشت. همراه لیداوب باشید تا بیشتر از جزییات آن با خبر شوید. لاراول 5.5 رسما منتشر شده است. این

رایگان

لاراول Accessors و Mutators

01 آذر 1396

لاراول Accessors و Mutators متدهایی هستند که به شما این امکان را می دهند که ویژگی های Eloquent را فرمت کنید. اگر برای طراحی سایت از فریم ورک لاراول استفاده کنید، حتما نام Accessor و Mutator به گوشت

رایگان

جیگسا (Jigsaw) ، سایت ساز استاتیکی که همه چیز را آسان تر می کند

03 مهر 1396

جیگسا (Jigsaw) یک سایت‌ساز استاتیک است که توسط شرکت Tighten ساخته شده و به تازگی ورژن V1.0 آن منتشر شده است. همراه لیداوب باشید تا بیشتر با این رویداد آشنا شوید. این مجموعه‌های

رایگان

۷ راهکار برای بهبود عملکرد یک توسعه دهنده لاراول

14 مهر 1396

لاراول از آغاز انتشار اولین نسخه آن در سال ۲۰۱۱ تا الان رشد خوبی داشته است. در این مقاله قصد داریم تا ۷ راهکار جهت بهینه‌سازی عملکرد یک برنامه‌نویس یا توسعه‌دهنده لاراول را، م

رایگان

پکیج TrustedProxy در لاراول 5.5

02 آبان 1396

پروکسی‌ها و درخواست‌ها از مهم‌ترین مباحث در برنامه‌نویسی وب هستند که برای استفاده از وب سرویس‌های ارائه شده توسط برخی سایت‌ها یا برنامه‌ها بسیار حیاتی هستند. چندی

رایگان

دوره های آموزشی

ویژگی های جدید لاراول 5.5

تعداد دروس : 19

آموزش پایه لاراول

تعداد دروس : 86
   لطفا صبر کنید ...