اضافه شدن Google Posts به پکیج های بومی شناخته شده در گوگل

یکی دیگر از امکانات گوگل، Google Posts است که در صورت جستجو برای برندهای مشخصی در گوگل، یک تب به نام Posts به شما نمایش داده می‌شود. با لیداوب همراه باشید.


Google Posts معمولا تنها به عنوان گزینه‌ای در پانل جستجوهای بومی نمایش داده می‌شود اما به تازگی این گزینه در 3-pack بومی هم موجود خواهد بود. گوگل به تازگی امکان Google Posts را در 3-pack بومی یعنی local listing های جستجوی خود نمایش می‌هد. قبل از این، گوگل معمولا این گزینه را وقتی یک پانل بومی برای یک کسب و کار خاص نمایش داده می‌شد، اضافه می‌کرد. اما به تازگی، اگر شما به دنبال تحقیقاتی برای برندهای مشخصی در گوگل باشید، گوگل یک تب به نام Posts اضافه می‌کند که پست‌های گوگل برای آن برند خاص را شامل می‌شود.

البته لازم به ذکر است که این گزینه در حال حاضر روی مرورگر دسکتاپ کار نمی‌کند و فقط در مرورگرهای موبایل نمایش داده می‌شود. علاوه بر این، این گزینه برای [allstate new York] یا [allstate new jersey] نمایش داده نمی‌شود. در اسکرین شات زیر نمونه تب Posts را مشاهده می‌کنید:

Google Posts

وقتی رو Posts کلیک کنید، به صورت زیر بارگذاری می‌شود:

Google Posts

مطالعه مقالات بیشتر در لیداوب:

 کتابخانه آنلاین لیداوب را جهت مطالعه مقالات تخصصی در زمینه طراحی سایت و سئو دنبال کنید. همچنین، می‌توانید با فراگیری دوره آموزش سئو در لیداوب رتبه سایت خود را در موتورهای جستجو بهبود بخشید.