معرفی برترین وب سایت های دارای سیستم راهبری قوی | قسمت دوم

در قسمت قبلی مقاله با پنج مورد از وب‌ سایت‌هایی که دارای سیستم راهبری قدرتمند و خلاقانه بودند آشنا شدیم. در ادامه مقاله در لیداوب همراه باشید تا به پنج مورد بعدی این فهرست بپردازیم.


۶. Apollo 17

راهبری

به سختی می‌توان باور کرد که Apollo 17، آخرین ماموریت ارسال انسان به ماه بیش از ۴۰ سال قبل رخ داده است. وب سایت Apollo 17 به شما این امکان را می‌دهد تا این رویداد را از طریق صداها، ویدیوها و تصاویر مربوطه تجربه کنید. این رویداد در پوشش طراحی مدرن وب‌ سایت پیچیده شده و باعث می‌شود فراموش کنید که ماموریت آپولو ۱۷ چندین دهه قبل رخ داده است.

صفحه مربوط به پرتاب موشک دارای یک تایم لاین است که می‌توانید لحظه مورد نظر خود در ماموریت را انتخاب و مشاهده کنید. در سمت چپ ویدیویی وجود دارد که با گزارش ناسا در مورد ماموریت کامل شده است. پنجره وضعیت ماموریت ظاهر شده و تمام اطلاعات مربوط به ماموریت در آن لحظه انتخابی شما را نمایش می‌دهد.

Apollo 17 یک تجربه چند رسانه‌ای است که شگفتی علم و موفقیت انسان که سفر به ماه بود را نشان می‌دهد. این کار نشان می‌دهد که چگونه اطلاعات استاتیک که معمولا در صفحات دفترچه‌ها یافت می‌شود می‌تواند در غالب یک وب‌ سایت جان بگیرد. آپولو ۱۷ شما را در میانه هیجان این ماموریت قمری قرار می‌دهد. آنچه بیش از همه جلب توجه می‌کند تایم لاین بالای صفحه است که می‌توانید در میان ساعت‌ها و دقایق ماموریت اسکرول کرده و روی لحظه مورد نظر خود کلیک کنید. بخش‌هایی که بیش از همه مورد توجه قرار گرفته‌اند شامل «فرود» و «بازگشت به زمین» است. کار با این تایم لاین مثل به عقب یا جلو بردن یک فایل ویدیویی است. انتخاب هوشمندانه سیستم راهبری که کنجکاوی و کاوش را تقویت می‌کند.

۷. Who Cares Agency Website

راهبری

 مقالات مشابه در لیداوب:

وارد شدن به این صفحه از Who Cares Agency مانند به دست گرفتن کنترل یک فضاپیمای بیگانه است. شبیه محیطی گنگ و راکد است که احساس سفر در کهکشان را به شما القا می‌کند. متن‌های نوشته شده بر روی صفحه مانند مختصات یک سیاره بسیار دور نمایش داده شده‌اند که در مدارهای بیگانه قرار دارند. این طرح علمی تخیلی دارای جزئیات بسیار حساب شده مانند رابط برای انتخاب پروژه‌ها است. طراحی آن تازه، سرگرم‌کننده و مشارکت برانگیز است. آنچه این سایت را بسیار متمایز می‌کند، سیستم راهبری آن در صفحه Resultados است؛ طراحی آن به گونه‌ای است که انگار آدم فضایی‌ها تمام کارهای خود را رها کرده و تصمیم گرفته‌اند وب سایت طراحی کنند. حتما به این وب‌ سایت جالب و خلاقانه سر بزنید.

۸. Radioooo.com

راهبری

 بیشتر بخوانید:

برای افرادی که موزیک بخش جدانشدنی زندگی آن‌ها نیست، درک افرادی که با موزیک زندگی می‌کنند سخت است. برای آن‌ها دشوار است بفهمند که چرا باید کسی یک قفسه پر از آلبوم‌های مختلف خوانندگان را داشته باشد؟ اما موزیک بازها چگونه هنرمندان جدید را پیدا می‌کنند؟ سرویس‌های صوتی زیادی با الگوریتم‌های مختلف وجود دارد که به ما در یافتن موزیک جدید کمک می‌کند اما تعداد هنرمندنما هم کم نیست. وب سایت Radioooo.com رابطی ارائه می‌دهد که با استفاده از آن بتوانید موزیکی که تا به حال گوش کرده‌اید را بشنوید. این باعث می‌شود ترغیب شوید خودتان هم مواردی را کشف کنید بنابراین، روی نقشه بین‌المللی آن و تایم لاین اعصار مختلف اسکرول می‌کنید و با دنیای از ریتم و صدا آشنا می‌شوید. می‌توانید با استفاده از رابط Taxi، جستجوی خود را سفارشی کنید و بین آرام، سریع و عجیب یک کدام را انتخاب کنید. بنابراین، اگر شما تا به حال موزیک‌های برزیلی دهه ۳۰، موزیک الجزایری دهه ۶۰ یا موسیقی آمریکایی دهه ۲۰ را نشنیده‌اید می‌توانید همه آن‌ها را در وب سایت رادیو دات کام بیابید.

۹. Torque Editions

راهبری

یکی از بهترین طراحی‌های وب که تقریبا تجربه دنیای واقعی را به ارمغان می‌آورد. Torque Ediyion یک وب‌ سایت انتشارات است که در پس‌زمینه آن اثرات مختلفی که چاپ و منتشر کرده‌اند قرار داده شده است. راهبری در میان کتاب‌ها باعث بزرگ شدن جلد آن‌ها و نمایش جزئیات مربوط به هر کتاب می‌شود مانند وقتی که جلد یک کتاب توجه شما را در کتاب فروشی به خود جلب می‌کند. با کلیک بر روی کتاب اطلاعات بیشتری در مورد جزئیات مهم آن نمایش داده می‌شود. این یکی از نمونه‌های منحصر به فرد راهبری است که تجربه جالبی را برای کاربر به ارمغان می‌آورد.

۱۰. Badass Films

راهبری

Badass Films یک کمپانی فیلم سازی با وب‌ سایتی غنی از محتوا است که باعث کند شدن سایت شده اما کیفیت محتوا ارزش صبر کردن را دارد. مشتریان معتبر زیادی مانند مک دونالد، جیم بیم (Jim Beam) و ویلیام دافوئه با این کمپانی همکاری می‌کنند و لیست تولیدات خلاقانه و خوب اجرا شده‌ی این کمپانی واقعا تاثیر برانگیز است. شما می‌توانید در میان دایرکتوری‌ محصولات و مشتریان این کمپانی اسکرول کرده و روی نام هر یک کلیک کنید تا در بخش سایدبار کلیپ‌هایی از پروژه‌های آن‌ها نمایش یابد. این ساده‌ترین راه برای راهبری در میان فهرست طولانی پروژه‌های ویدیویی این کمپانی است. این یک روش خلاقانه است و اندکی پیچیدگی به راهبری می‌افزاید.

طراحی یک وب سایت دارای سیستم راهبری قوی می‌تواند کمک شایانی به جذب کاربران شما کند، پس این مورد را در طراحی‌های خود به کار بگیرید تا مسیر موفقیت خو را هموارتر کنید. با مقالات تخصصی ما در زمینه‌های طراحی سایت و سئو در کتابخانه آنلاین لیداوب همراه باشید.